• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lotus Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

Adres :

Yayla Mahallesi 111. Cadde No: 16/18 Alay Apartmanı Kat: 2 Daire: 3 Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Gizem Nur Tepe

E-Posta Adresi :

dyt.gizemnurtepe@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 173 14 85

Lotus Diyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık ailesi olarak sizlere Isparta da ve bimilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Alanındaki başarılarıyla kendisini kanıtlamış uzmanlarımızla sizlere beslenme ve diyet danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Sizlere ideal kilonuza ulaşmanız için gereken beslenme programlarını en son bilimsel gelişmeler ışığında hazırlayarak sağlıklı bir şekilde kilo verme deneyimi yaşatmaktayız.

Amacımız, müşterilerimizin verdiğimiz hizmet sonrasında firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Bunun için danışmanlarımız sizlere her zaman güler yüzle ve çözüm odaklı yaklaşarak, vücut tipinize en uygun diyet programını hazırlamaktadır. Diyet aşamasında motivasyonunun korunması çok önemlidir. Bunun için diyetisyenlerimiz sizlerin kilo alma ya da fazla kilolarınızı verme gibi taleplerinizi en doğru şekilde anlayarak ihtiyacınız olan beslenme planını hazırlayıp sizlere diyet süresince danışmanlık hizmeti vermektedir.

Günümüzde diyet sektörü geleceğin en parlak sektörlerinden biri olarak görülmektedir. Firmamız Isparta diyet sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir. Hedefimiz, verdiğimiz kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz sayesinde sektördeki rolümüzün büyüyerek genişlemeye devam etmesidir. Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde tanınır bir firma olma amacına hizmet etmek için siz değerli müşterilerimize her platformda hizmet vermekteyiz.

Firmamız sektördeki en iyi hizmeti müşterilerine sunarak onların istediği kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşmasına odaklanmaktadır. Sizlere dilediğiniz konforlu yaşama ulaşmanızda öncülük sağlıyoruz. Yenilikçi ve dürüst bir iş ahlakıyla profesyonel danışmanlık hizmetini ekonomik fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazanmanız için sizleri de bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR