• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Lula's Cupcakery

Adres :

Mutlukent Mah. 1943 Cad. No: 12 Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nursel Aşıcı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

nurselasici@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 343 23 44

Çankaya’da hizmet vermekte olan, birbirinden lezzetli ve muhteşem görünümlü çikolatalarımızın yapıldığı firmamız Lula’s Cupcakery birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara alışveriş firmaları arasında çikolata satan firmalar son zamanlarda çok fazla artmıştır. Bunun en önemli sebebi de yine son yıllarda yaygınlaşan doğum günü, doğum, kız isteme ve nişan gibi organizasyonlarda yeni konseptler yapılıyor olmasıdır. Bizler de siz değerli müşterilerimiz için bu özel günler için çikolatalar, cupcake çeşitleri, her özel gün için ayrı ayrı tasarlanan çikolatalar üretiyoruz.

Müşterilerimiz hayatlarında bir kez yaşayacakları en özel günlerinde her şeyin en güzel şekilde olmasını isterler. Bu özel günlerde organizasyon firmaları ile anlaşılır, yer tutulur, ikramlıklar sipariş edilir. Bizler müşterilerimizin bu en özel günlerinde ağızları tatlansın diye tatlılar üretmekteyiz. Bu üretimde kullanılan tüm malzemeler en kaliteli malzemeler arasından seçilmektedir. İçerisinde zararlı katkı maddeleri olan ve sağlığa zararlı olan içerikleri mümkün olduğunca tercih etmemeye çalışıyoruz. Firmamızda müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır.

Firmamız her konsepte özel, müşterilerimiz nasıl isterse o şekli, rengi, tadı tasarlamaya ve yapmaya çalışmaktadır. Bizler sektörde sözü geçen bir firma konumuna çok çalışarak ulaştık. Her zaman en önem verdiğimiz ilkemiz en iyiyi yapma çabası olmuştur. Bize web sitemizde ve irtibat numaralarımızdan ulaşarak her tülü bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. En kısa zaman içinde tasarladığımız örnekleri sizlere sunarak üretime geçeriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR