• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Luminar Psikoloji

Adres :

Üçevler Mah.doğan Araslı Bulvarı Semerkant Line Home Ofis No 105 Kat 3daire 55 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Psikolog Harun Yavuz

E-Posta Adresi :

psk.harunyavuz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 263 13 26

Whatsapp 2:

0 (534) 263 13 26
Luminar Psikoloji olarak istanbul esenyurt çocuk danışmanlık hizmeti,istanbul esenyurt genç danışmanlık hizmeti,istanbul esenyurt yetişkin danışmanlık hizmeti,istanbul esenyurt yetişkin psikolojik danışmanlığı,istanbul esenyurt Yetişkin Psikolojik Danışmanlık ,istanbul esenyurt aile psikolojik danışmanlığı, istanbul esenyurt Çift psikolojik danışmanlığı, istanbul esenyurt yetişkin psikolojik danışmanlığı,istanbul esenyurt Eğitim Danışmanlık Koçluk Merkezi,istanbul esenyurt psikolojik danışmanlık merkezi,istanbul esenyurt psikolojik danışmanlık ofisi,istanbul esenyurt psikolojik danışmanlık hizmetleri vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR