• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Luxx Güzellik Merkezi

Adres :

Eski Kuyumcular Mah. Çankaya Sok. No: 7 Kat: 2 Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Özer

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 801 65 95

Luxx Güzellik Merkezi isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Sunduğu hizmetler ile gündeme damgasını vuran güzellik merkezimiz güzelleştirmeye ve gençleştirmeye tam hız devam ediyor. Sizlerin de bildiği gibi artık teknoloji ve tıp çok ilerledi. İnsanların fiziki olarak yaşlanması kendi ellerindedir. Güzellik ve bakım uzmanı ışığında yaşıyorsanız erken yaşlanmanız pek te söz konusu olmayacaktır. Hatta yaşlanmak artık hayatınızda karşılığı olmayan belirsiz bir kelime olarak duracaktır.

Balıkesir güzellik merkezi, altın oran kaş tasarımı, cilt masajı, cilt maskesi, gözenek sıkılaştırma, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme uygulaması, g5 masajı, ayak ve el bakımı, dövme silme, kırışıklık giderme uygulaması, ipek kirpik uygulaması, takma tırnak uygulaması ve daha sayamadığımız birçok hizmet ile karşınızda. Sizler için her dönem hizmetlerine bir yenisini bir yenisini ekleyen firmamız, gittikçe büyüyor ve üretmeye devam ediyor. Güzelliğin formülünü bulan ve bunu tüm müşterilerine uygulayan firmamız ile hala tanışmadınız mı?

Güzelliğinizin tek adresi olan firmamız tüm kozmetik ürünlerinde son kullanma tarihine dikkat etmekte ve tarihi geçmiş ürünleri hiçbir şekilde kullandırmamaktadır. Bununla beraber firmamız, müşterilerine daha sağlıklı bir bakım ortamı sunmak için yedi yirmi dört temizlik yapmaktadır. Mekânını sürekli havalandıran firmamız, müşterilerinin sağlığına da son derece önem vermektedir. Sizler de gençleşmek ve güzelleşmek için hemen arayın ve ilk randevunuzu hemen oluşturun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR