• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mabel Güzellik Merkezi

Adres :

Elmalı Mah. Şaranpol Caddesi No: 43 / 101 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Demir - Emin Demir

E-Posta Adresi :

emincan1301@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 470 24 07

Güzellik ve kişisel bakım, güzellik merkezi, ipek kirpik uygulaması, soğuk lipoliz uygulaması merkezi gibi pek çok hizmette bulunan firmamız sizler için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak müşterilerini memnun eden firmamız, değişim ve gelişim sağlayabilmek için sürekli olarak yenilikleri takip etmektedir. Müşterilerini sürekli olarak şaşırtan yapısıyla firmamız dün olduğu gibi bugün de farklı ve kaliteli yapısını korumaya devam etmektedir. Bayanların bakımlı ve güzel olması için firmamız durmadan kalitenin gerekliliklerini yerine getirmektedir. Daha güzel görünmenin bütün bayanların hakkı olduğuna inanan firmamız sizler için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Antalya güzellik merkezi olarak hizmet veren firmamız, ipek kirpik uygulaması, çatlak ve kırışıklık tedavisi, cilt bakım merkezi, lazer epilasyon, 3d kıl tekniği gibi bayanların çok fazla ihtiyaç duydukları hizmetleri yerine getirmekteyiz. İşlemlerimizi yerine getirirken, bir taraftan da müşterilerimizin psikolojik olarak rahatlamasına çalışmaktayız. Bir güzellik merkezi ve aynı zamanda bir terapi merkezi olarak müşterilerimizin yanında olmaya çalışmaktayız.

Müşterilerini nasıl daha memnun ve daha mutlu olabileceğini düşünen ve bunun için de elinden geleni yapan firmamız, sağlıklı bir güzellik elde edebilmeniz için bütün imkanlarını kullanmaktadır. Güzellik sektöründe tercih edilme konusunda müşterilerinin bir numaralı ve önde gelen adresi olan firmamız sizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri arayabilir ve hizmetlerimizden haberdar olabilirsiniz ve sizlere özel kampanyalarımızdan da haberdar olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR