• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Macit Optik

Adres :

Numune Evler Mah Şaban Akın Ucar Caddesi No: 72/ E-1 Dörtyol Hatay Devlet Hastanesi Karsısı Hatay » Dörtyol

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Erim - Aşkın Erim

E-Posta Adresi :

-

Optik sektöründe yıllardır elde ettiğimiz deneyimi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Deneyimli danışmanlarımız ve profesyonel optisyenlerimizle dünyanın en önde gelen optik cam ve çerçevelerini, gözlük markalarını sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Güneş gözlüklerini ve lensleri sizlerin de uygun fiyatta bulabileceğiniz fiyatlarla satışa sunmaktayız. 2019 güneş gözlükleri modelleri, çocuk gözlükleri ve takı-aksesuar çeşitleri ile geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamızda aradığınız gözlüğü kolayca bulabileceksiniz.

Hatay gözlük sektöründe yıllarını vermiş olan optisyenlerimizle sizlere en uygun gözlükleri sunmaya gayret ediyoruz. Özellikle kaliteli markaların satışında bulunmaktayız. Çünkü firmamız müşterilerinin sağlığına son derece özen göstermektedir. Bir yandan yıllardır elde ettiğimiz tecrübeyi müşterilerimize ulaştırmaya gayret ederken diğer taraftan sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve siz kıymetli müşterilerimizi memnun etmeye gayret ediyoruz.

Yıllardır binden fazla müşterimizin görme kalitesinin arttırılmasında faal olarak çalışmış bulunmaktayız. Fark oluşturan fikir ve tecrübeleri değerlendiriyor bunları uygun bir çerçevede sizlere sunmaya son derece özen gösteriyoruz. Özgür Optik olarak bizler, yaşamın bütün renklerini tecrübe edebilmenizin bir hakkınız olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan gözlükleri en uygun çerçevede sizlere sunmaya son derece özen gösteriyoruz. Sektörde bir marka konumuna yükselebilmek için firmamız yılların getirdiği tecrübesini en kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırabilmenin gururunu yaşamaktadır. Dürüstlük, adalet, saygı, sevgi ve insan hayatına değer verme gibi ilklerle yola çıkan firmamız bugün bu ilkelerle ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR