• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Madame Frida Saç Sanat Galerisi

Adres :

Alsancak Talatpaşa Bulvarı No 52 İzmir/alsancak İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faezeh Karaman

E-Posta Adresi :

faezehelmira82@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 406 69 40

Whatsapp 2:

0 (552) 406 69 40

Whatsapp 3:

0 (552) 343 66 36

İzmir kuaför başlığı altında bulabileceğiniz seçkin firmamız sıradan gibi görünen ancak aslında bir sanat eserinden farksız olabilecek saçlarınız için farklı fikirleri bir araya getirmekte ve marka değeriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Yalnız ülke genelindeki gelişmeleri takip etmekle kalmayan gelişim ve değişimin sürekli olduğu bilinciyle yelpazesini her daim geniş tutan firmamız dünya genelinde söz konusu olan saç modasına da hâkim olmaktadır.

Kuaförlük mesleği ayrıcalıklı sanat alanlarından biri olurken sadece bilgi yahut deneyimin yeterli olmadığı nadir meslek grupları arasında da yerini almaktadır. Her geçen gün yenilenen ve farklı tasarımlarla karşınıza çıkan modellerin yaratıcılıkla birleştiği bu meslekte önemli olan sadece söz konusu tasarımlara hâkim olmak değil aynı zamanda kişilere uygun tasarımları da dikkate alabilmektir. Zira sanattan söz edebilmek için her şeyi bir bütün olarak göz önünde bulundurmak gerekir. Ancak bu şekilde mükemmeliyetten söz edilebilir.

Fön, kesme, topuz, boya, röfle, postiş, ombre, perma ve gelin saçıyla kaynak gibi saça dair her tür işlemin söz konusu olduğu hizmetlerimize makyaj, kaş konturu ve kirpik permasıyla boyasına dek birçok uygulama da dâhil olmaktadır.

Elde ettiği bilgiler, sahip olduğu deneyimler ve en önemlisi de kişisel yaratıcılıklarıyla karşınızda olan firmamız, kendinizi her zamankinden daha özel ve daha değerli hissedebilmeniz için saçlarınızı emanet kabul edecek ve bir şaheser olarak sizlere teslim edecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR