• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Madameropa ( İç Giyim Mağazası )

Adres :

Seviller Mahallesi Atatürk Bulvarı Alt Yol No: 22/a Bolu » Gerede

Sektör :

Yetkili Kişi :

Müveddet Ergüven

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 969 83 16

Madameropa (İç Giyim Mağazası), birmilyonnokta.com sitesi ile iş birliği yapmaktadır. Uzun yıllardır Bolu giyim sektörü kapsamında çalışmalarını sürdüren firmamız, sunduğu kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlaması ile başarılı bir şekilde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

İç giyim mağazamızda oldukça fazla çeşitte ve modelde ürün seçeneği bulunmaktadır. İç çamaşırı takımları, braletler, sporcu sütyenleri, saten gecelik, pijama takımları, eşofmanlar ve taytlar olmak üzere çeşitli iç ve dış giyim ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Oldukça fazla kişinin zevkine hitap edebilmek amacıyla mağazamızdaki ürün çeşitliliğinin bol olmasını fazlaca önemsiyoruz. Bu sayede onlarca farklı model ve renk opsiyonu ile kendi zevkinize uygun seçimi yaparak dolabınızı en şık şekilde donatabilirsiniz.

Satışa sunduğumuz ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. En kaliteli kumaşlar ile üretilmiş olan iç giyim ve dış giyim ürünlerimiz oldukça dayanıklıdırlar. Yıllarca kullanım sonrasında bile yıpranma görülmemektedir ve yeni gibi durmaktadırlar. Bunun yanı sıra renkleri hiçbir şekilde solmamakta ve canlılığını yitirmemektedir. Dayanıklılığı konusunda garanti sunduğumuz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Madameropa tarafından satışa sunulan hem şık hem de kaliteli ürünler en uygun fiyatlar ile sizlere ulaşmaktadır. Her alanda müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktayız. Güleryüzlü bir hizmet anlayışı ile uzun yıllardır iç giyim satışı işinde faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bolu Gerede bölgesinde bulunan mağazamıza tüm değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR