• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Majör Home Perde & Ev Tekstili

Adres :

Kartaltepe Mah. Ülkü Sk. No: 20/a Bakırköy/istanbul İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnanç Karaduman

E-Posta Adresi :

majorhomeperde@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 158 57 48
Bakırköy ev tekstil sektöründe sizlere Majör Home Perde & Ev Tekstili adıyla hizmet vermekteyiz. Perdelerinizin evinizin gelinliği olması ve evinizi güzel gösteren en güzel ürünün yine perdeleriniz olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç, bizleri uzun yıllardır içinde bulunduğumuz sektörümüzde, sürekli kendimizi geliştirmemiz ve yenilikleri yakından takip etmemiz için harekete geçiriyor. Siz değerli müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamak için, biz her günümüzü, bir önceki günden daha iyi olmak için çaba sarf ederek geçiriyor olacağız.
Majör Home Perde & Ev Tekstili’nde tüm zevk sahiplerinin isteğini karşılayacak ürün bulunmaktadır. Kumaşlarımız en iyi kalitede olmakla birlikte, birçok renk ve desen seçeneği de mağazamızda mevcuttur. Dikilmiş perdeler arasından eviniz için en uygun perdeyi seçebileceğiniz gibi sizin istediğiniz şekilde özel dikimler de yapabilmekteyiz. Fon perde, tül perde, stor perde başta olmak üzere çeşitli kategorilerimiz mevcuttur. Alışılmışın dışına çıkmak, daha önce hiç dikimi yapılmamış özgün tasarımları da birlikte dikebiliriz. Böylece sizlerde, evinizde hayallerinizi süsleyen perdeyi sergilemiş olursunuz. Terzimiz mesleğini severek yapmakla birlikte uzun süredir bu sektörde olması sebebiyle elinden her iş gelmektedir.
Evinizi birlikte süslememiz ve tam olarak istediğiniz şekilde dikilen perdelerinizi uzun süre severek kullanmanız için bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşmanız yeterli. Majör Home Perde & Ev Tekstili’ni tercih eden ve ürünlerimizden övgüyle bahseden müşterilerimizden biri de siz olmak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR