• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maks Koltuk Yıkama

Adres :

- Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Emin Köroğlu

E-Posta Adresi :

muhammedeminkoroglu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 930 23 92

İnsanı insan yapan ve diğer mahlukattan ayıran en önemli öğelerden biri de hiç şüphesiz temizliktir. Kendimiz, çevremiz ve bulunduğumuz mekanın temiz olmasını arzularız. Özellikle yaşantımızın merkezine yerleşmiş olan ve çoğu zamanımızı tükettiğimiz evlerimizin temizliği en dikkat ettiğimiz unsurlardandır. Bundan dolayıdır ki evlerimiz içerisinde en sık kullanılan eşyalardan olan koltuklarımızın da her zaman temiz ve pak olmasını isteriz.

Kirlenmesi kolay olduğu kadar temizliği de bir o kadar güç olan oturma gruplarımızın bir profesyonel ekip tarafından temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Düzenli temizliği yapılmayan koltuklarda deformeler erken başlar ve sağlığımızı tehdit edecek mikroskobik canlıların üremesi kolaylaşır. Bizler Maks Koltuk Yıkama firması olarak sizlere bu temizlik hizmetini en kaliteli, güvenilir ve hızlı biçimde sağlamayı ilke edinmiş durumdayız. Adana temizlik sektörü deyince akla ilk gelen işletme olmanın gururunu yaşıyoruz. Yıllardır sizlere sunduğumuz bu profesyonel hizmetimizin en önemli amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşinde kendisini kanıtlamış, tecrübeli, dinamik ve güler yüzlü elemanlardan oluşan personel kadromuz sizlere hep daha iyi hizmeti sunabilmek için var gücüyle çalışmaktadır. Steril koşullarda gerçekleştirdiğimiz yıkama işlemi hem pratik hem sağlıklı hem de güvenlidir. Bizler için en değerli unsur olan sizin memnuniyetinizi sağlamak için firma olarak her geçen gün kendimizi yeniliyoruz ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunan işletmemize siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR