• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Aras Halı Yıkama

Adres :

Yaka Mah. Bervanik Sokak No: 13 Yeşilyurt Malatya Malatya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Altundağ

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hikmetaltundag44@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 910 04 44

Whatsapp 2:

0 (530) 910 04 44

Malatya Aras Halı Yıkama

Malatya halı yıkama,malatya halı yıkama firmaları,malatya halı yıkama merkezi,malatya halı yıkama noktası,malatya halı yıkama fabrikası,malatya en temiz halı yıkama,malatya en iyi halı yıkama şirketleri,malatya en büyük halı yıkama fabrikası,malatya uygun fiyata halı yıkama ve malatya profesyonel halı yıkama olarak hizmet vermekteyiz.

Ana hedefimiz olan halı yıkama sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.
Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba halı yıkama sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR