• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Malatya Harput Halı Yıkama

Adres :

Bentbaşı Mahallesi Sanayi 1. Caddesi No: 84a Malatya » Yeşilyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Altın - Levent Altın

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 442 35 23

Whatsapp 2:

0 (532) 789 04 61

Halı yıkama sektöründe hizmet vermekte olan Malatya Harput Halı Yıkama ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Halılar bizlerin kullandığı her eşya gibi kirlenmekte ve temizliği diğer eşyalara göre daha zor olmaktadır. Bu sebeple özenle temizlenmesi gerekiyor. Malatya Harput Halı Yıkama olarak biz bu özeni gösteriyoruz, halılarınızı tertemiz yapıp lekelerinden arındırıyoruz.

Malatya halı yıkama alanında çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Teknolojinin bu sektörde ilerlemesinden faydalanarak günümüz şartlarında son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinelerini kullanıyoruz. Bu sayede en temiz ve en hızlı halıları biz yıkıyoruz. Bilgisayar destekli otomatik makinelerimiz sayesinde halılarınız herhangi bir yıpranmaya ve tahribata uğramadan sizlere geri gelmektedir.

Halılarınız direk yıkamaya girmeden önce toz alma ve ön yıkama işlemlerine tabi tutulmaktadır. Asıl yıkama işlemi ise en son yapılmaktadır. Bir diğer önemli husus ise halıların yıkama sonrası kurumasıdır. Bazen tam olarak kurumayan halılar koku yapmakta ve sonrasında rahatsızlık vermektedir. Biz firma olarak halılarınızın temiz ve kuru halde geleceğini garanti ediyoruz.

Halı yıkamada marka olmayı amaçlayan firmamızın prensibi kaliteyi ucuza mal etmektir. En kaliteli hizmet en uygun fiyat sloganı ile sizlere hizmet sunmak niyetindeyiz. Mevsim ayrımı yapmadan haftanın her günü bize ulaşabilirsiniz. Halılarınız temiz bir ortamda en doğru şekilde yıkanmaktadır. Siz ve tüm sevdiklerinizin tercihi olmayı isteyen Malatya Harput Halı Yıkama herkesin memnun kalacağı bir fiyat politika belirlemiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR