• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manisa Diet Clinic

Adres :

Birinci Anafartalar Mahallesi 1601 Sokak Nesir Apt. Kat.2 No: 20 / 3 Şehzadeler / Manisa Manisa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Teslime Bilgin

E-Posta Adresi :

manisadietclinic@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 672 49 89

Whatsapp 2:

0 (505) 672 49 89

Sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmak için birçok etkene dikkat etmek gereklidir. Bunlar içerisinde en çok öneme sahip olan ise doğru bir beslenme, yeterli ve düzenli spor aktivitesi yapılması ve stres gibi ruhsal etkilere en az şekilde mağdur kalarak dingin bir yaşam sürmek bunlardan sadece birkaçıdır. İşte bu konularda istikrarlı ve profesyonel girişimlerde bulunulması beraberinde başarıyı getirecektir. Ancak bu düzeni sağlamak kolay olmadığı için profesyonel destek alınması da başarılı sonuçların elde edilmesini kolaylaştıracaktır. Bizler Manisa Diet Clinic olarak sizlere profesyonel diyet eğitimi konusunda hizmetler vermekteyiz.

Manisa Diet Clinic olarak Manisa ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Manisa danışmanlık alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adında bizler sizlere gerekli olan desteği sağlamaktayız.

Kliniğimizde sizlere öncelikle gerekli olan testleri yaparak uygulanacak olan tedavinin spesifik bir hale getirilmesini sağlamaktayız. Bu sayede tedaviden elde edilecek olan başarı düzeyini yükseltmekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sağladıktan sonra hedefiniz doğrultunda sizlere gerekli olan diyet programını ve ona uygun spor aktivite programını sizlere hazırlamaktayız. Eğer sizlerde bu konuda profesyonel hizmet almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile kurumumuzu tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR