• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Manuel Terapi ve Masaj Merkezi

Adres :

Cemalpaşa Mahallesi 63010 Sokak No 19/a Yalvaç Apartmanı Kat: 1 No: 1 (hamburgerci Mükerrem Üstü) Seyhan/adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuna Alpçoğay - Mustafa Silin

E-Posta Adresi :

tuna.alpcogay@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 203 64 13

Whatsapp 2:

0 (532) 058 57 97

Masaj yaptırmanın vücuda birçok faydası vardır. Bu süreçte insanlar çok büyük rahatlama yaşar. Huzurlu hisseder. Masaj sayesinde iç organlar ve sinir sisteminin damarlarına kadar tüm vücut rahatlar. İnsan bedeni çeşitli yollarla ferahlar. Masaj tıbbi bir tedavi yöntemidir. Günümüzün en büyük problemi olan stres tedavisinde cilddi iyileştirme sağlar. Eğer sinirlerinizin gevşemesini ve ağrılarınızın azalmasını istiyorsanız güvenilir bir yerden destek almanız yararınıza olacaktır.

Günümüzde masaj hizmeti sunan birçok yer vardır. Salonumuz manuel terapi ve masaj yöntemleri hakkında profesyonel bir hizmet sunar. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaya devam ediyoruz. Şimdiler de masaj herkes tarafından bilinse de manuel terapi pek bilinmez. Herhangi bir cihaz ya da makine kullanmadan sadece elle kullanan fizik tedavi şekline verilen isimdir. İşletmemiz masaj ve manuel terapiyle şikayetçi olduğunuz vücut sıkıntılarınızı bitirir.

Düzenli masaj yaptırmak kan basıncınızı dengeler. Ağrınızı azaltır. Düzenli bir şekilde uyumanıza yardımcı olur. Stresi azaltır. Kalp sağlığını iyileştirir. Yağ yakımını hızlandırır. Toksin atılımını kolaylaştırır. Böylece kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Salonumuz sırt, omuz ve boyun gibi ağrılarınızı bitirmek için gerekli masajları yaparak sizlere yardımcı olur. Eğer kendinizi güvenilir ellere teslim ederek rahatlamak istiyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz. Salonumuz Adana masaj merkezi konusunda kaliteli bir seçenek sunar. Güvenilir hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Fiyatlarımız gayet uygundur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR