• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maral Sofra

Adres :

Veysel Karani Mahallesi 2.küçük Sanayi Sitesi 1135 Sokak No: 34 Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Maral

E-Posta Adresi :

maral_01234@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 256 48 28

Whatsapp 2:

0 (535) 256 48 28

Afyonkarahisar ahşap dekorasyon sektöründe yaptığımız çalışmalarla birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Sektörde uzun yıllar var olmamızla beraber değerli Afyonkarahisar halkı tarafından tanınıyoruz. Müşterilerimiz ve misafirlerimiz firmamızı güvenle tercih ediyor. Bu güven duygusunu sarsmamak adına çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerliyoruz ve tüm ürünlerimizi yüksek kalitede üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ahşap yer sofrası, merdane, oklava, hamut teknesi, fırın küreği ve diğer mutfak araç gereçleri firmamız tarafından özenle ve dikkatle üretiliyor. Tamamen el emeği olan bu ürünler, farklı boyutlarda üretilebildiği gibi sizlerin istediği ölçülere uygun olarak da üretiliyor. Firmamızda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen değişimleri ve yenilikleri yakından takip ederek ürünlerimizi geliştiriyoruz. Zamandan tasarruf sağlamak ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için ürünlerimizin üretimini hızla gerçekleştiriyoruz. Aldığımız siparişleri vaktinde teslim ediyoruz.

Ahşap ürünlerin hayatımızda ne kadar güzel bir yere sahip olduğunu biliyoruz ve bu değerleri yıllar boyunca korumak istiyoruz. Bu sebeple ürünlerimizin kalitesini yüksek tutuyor ve uygun fiyatlarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, neşeli, disiplinli, işini severek yapan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekip arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerimiz, siz rahatlıkla kullanabilesiniz diye sağlamlığını korumaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR