• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mardo İcemar Dondurmaları

Adres :

Ceyhan Yolu Üzeri Büyük Toptancılar Çarşısı18. Blok No: 4 Sarıçam/adana Adana » Sarıçam

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eray Gönüleri

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

rintgida@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 326 09 31

Whatsapp 2:

0 (506) 765 68 69

Whatsapp 3:

0 (506) 765 68 67

Whatsapp 4:

0 (506) 765 68 68

Mardo İce Mar Dondurmaları firmamız ;adana sarıçam dondurma salonu,adana sarıçam alo paket dondurma siparişi,adana sarıçam dondurma çeşitleri,adana sarıçam mardo dondurma iletişim,adana sarıçam ıcemar dondurma bayileri,adana sarıçam ıcemar dondurma iletişim,adana sarıçam ıcemar dondurma satışı,adana sarıçam ıcemar dondurma salonu,adana sarıçam en yakın dondurma salonu,adana sarıçam en iyi dondurma markaları,adana sarıçam en iyi dondurmacı,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Dondurma,içine şeker katılmış çeşitli meyve suları ya da sütten dondurulmak suretiyle elde edilen soğuk bir tatlıdır. El ile ya da elektrikli makinelerde yapılabildiği gibi dondurma buzdolapları ile de hazırlanabilir. 100 g dondurma 100-200 kalori verir.

Yaz günlerinin vazgeçilmez lezzeti olan dondurma serinletici etkisi ile eşsiz bir aperatif tatlıdır. Kaliteli dondurma tüketimlerinizde boğaz ağrısı, ses kısılması vb. ihtimal rahatsızlıklar ortaya çıkmaz. Bu tür rahatsızlıklar sürekli dondurulma ve çözülme işlemlerine maruz bırakılan dondurmaları tükettiğinizde baş gösterir. Adanapasta ve pastane,dondurmaalanında hizmetlerini gerçekleştiren firmamızda kaliteli dondurmalar tüketiciler ile buluşturulmaktadır.Mardo İce Mar Dondurmalarılezzetine ulaşabileceğiniz işletmemizde farklı tüketici profilleri için geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. İncirli, yaban mersinli, ananaslı dondurma çeşitlerimiz ile yeni lezzetler deneyebilirsiniz. Oluşturduğumuz görsel şölen ve sunduğumuz estetik servis tatlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı olur.

Hijyen kurallarını titizlik ile uygulayan personelimiz yılların tecrübesi ile eşsiz dondurma ortaya koymaktadır. Dondurma ve antep fıstığının muazzam bir uyum içerisinde servis edildiği baklavalarımız damağınızda eşsiz bir tat bırakır.

Kesme dondurma satışlarımız, Nezih mekânımızda sizlere güler yüzlü ve nitelikli hizmet sağlayan personelimiz memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır. Şahane dondurmalarımızın ev ve iş adreslerinize teslimatları da mevcuttur. Vereceğiniz siparişler hızlı ve düzgün paketli şekilde teslim edilir. Şoklu dondurma satışları hizmet kapsamımızdadır. Yoğun temponuza tatlı bir ara vermek için güvenilir firmamızı, şahane dondurmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR