• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Marmara İşitme Merkezi

Adres :

Süleyman Bey Mahallesi İstanbul Caddesi No: 35/8 Koçal Kardeşler İş Hanı Merkez/yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Kübra Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ody.haticesaglam@gmail.com

İşitmek, canlıların sahip olduğu en muhteşem şeylerden birisidir. Aynı zamanda mucizevi bir sistemdir. Pek çoğumuz işitme işlemini sadece kulaklarımızla yaptığımızı düşünsek de aslında içeride devasa bir işleyiş vardır. Her ne kadar günlük hayatta işitmenin öneminin çok farkına varmasak da küçük bir işitme kaybında bunun kıymetini anlarız. Günümüzde işitme üzerine yapılan araştırmalar büyük bir hızla devam etmekte ve işitme duyusunu kaybeden kişilerin duyabilmesi için çeşitli cihazlar geliştirilmiş bulunmaktadır. Sağlık teknolojisinin ürünleri olan bu cihazlarla kişiler kayıp derecelerine göre işitme duyularını yeniden kazanabilmekte, daha rahat ve konforlu bir yaşama kapılarını aralayabilmektedirler. Bu tür rahatsızlıkların çözümü için Yalova merkezde faaliyet gösteren Marmara İşitme Merkezimiz profesyonel kadrosuyla hizmet sunmaya devam etmektedir.

Yalova medikal ve tıbbi cihaz alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren merkezimiz binlerce kişiye yardımcı olmuş, işitme cihazları temin ederek işitme duyularını yeniden kazanmalarını sağlamıştır. Amacımız, ihtiyaç sahibi müşterilerimize yardımcı olmak ve memnuniyet düzeylerini en üst seviyede tutmaktır. Bunun için merkezimizde her biri alanında uzman, deneyimli ve eğitimli bir kadro ile çalışıyoruz. Personellerimizin her biri sektördeki gelişmeleri de yakından takip etmekte, en son tedavi yöntemleri ve işitme cihazı teknolojilerini başarıyla sistemimize dâhil etmektedirler.

Yalova merkez oticon işitme cihazları, işitme cihazı pil değişimi, işitme cihazı takımı, işitme cihazı satışı, işitme cihazı bakımı gibi bütün ihtiyaçlarınız için merkezimizi tercih edebilir, profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR