• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Marmara Koç Hotel

Adres :

Üniversite Mahallesi Uran Caddesi No: 40/a Avcılar/istanbul İstanbul » Avcılar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayrettin Koç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

marmarakochotel@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 232 24 53

Whatsapp 2:

0 (536) 024 61 51

Tarihte birçok eski ve köklü medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul, bugün de bu coğrafyada yer alan kültür mirasını yerinde görmek isteyen Dünyanın her yerinden turisti ağırlamaktadır. İstanbul Turizm sektöründe özellikle konaklama alanında duyulan ihtiyacın karşılanması için Marmara Koç Hotel olarak faaliyet göstermekteyiz.

Dünyada bu sektörün hızla büyümekte olması ve ülke ekonomisinin kalkınmasında en güçlü araçlardan biri olduğu görülmektedir. Bizler gerek yerli, gerekse yabancı konuklarımıza Türk misafirperverliğinin en güzel örneklerini göstermek ve İstanbul’umuzun turizm karnesine olumlu katkılar yapmak için gayret gösteriyoruz. Bu sektörde hizmet veren birçok işletmeyi barındıran İstanbul’da, konaklama hizmeti alacak müşterilerimize daha farklı ve güvenle tercih edebilecekleri bir seçenek oluşturmak istiyoruz. Bu amaçla da modern otelcilik anlayışı ile kaliteden ödün vermeden rahat edebileceğiniz konforlu odalarda konaklamanın fırsatını sunuyoruz.

İşletmemizde kıymetli misafirlerimize İstanbul’un yoğunluğu ve gürültüsünden uzak, sakin fakat bir o kadar da gösterişli konaklama ve dinlenme imkânı sunulmaktadır. İşinde tecrübe sahibi otel personelimiz tarafından size en kaliteli hizmetler sunulmakta, daha hızlı ve kaliteli hizmeti alabilmeniz için çözüm odaklı bir anlayış sergilenmektedir. Bir konaklama merkezinde aranan tüm beklentileri yerine getirmeye gayret gösteren ve marka olabilme yolunda müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalarak, en doğru hizmeti sunabilmenin yollarını aramaktayız.

Sadeliği, huzuru, kaliteyi ve uygun fiyat seçeneğini bir arada bulabileceğiniz işletmemizde, sizleri ağırlamaktan büyük keyif duyacağımızı bilmenizi isteriz. Bu ayrıcalıklı konaklama hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR