• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mat Koltuk Yıkama ( Yenimahalle Alo Koltuk Yıkama )

Adres :

- Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Parlak - Samet Furkan Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

matyikama@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 928 56 80

Whatsapp 2:

0 (543) 840 56 80

Whatsapp 3:

0 (507) 839 61 02

Yenimahalle ilçesinde hizmet vermekte olan firmamız Mat koltuk Yıkama birmilyonnokta.com un üyesidir. Ankara temizlik sektörü için koltuk yıkama firmalarının önemi büyüktür. Evlerimizde en çok kirlenen ve yıkama yapılamayan şey koltuklarımızdır. Bu nedenle de koltuk yıkama firmaları her geçen gün sayı olarak artmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için firmamızın verdiği hizmetler koltuk ve kanepe yıkama, yerinde ya da firmada yıkama, yatak, sandalye ve çekyat yıkama olarak sayabiliriz.

Firmamızda müşteri memnuniyeti önem verdiğimiz bir ilkemizdir. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına en kaliteli malzemelerle ve eşyalarınıza zarar vermeden en temiz haline getirmek en büyük hedefimizdir. Kullandığımız tüm ürünler kalitelidir. Evlerinizde sildiğiniz koltuklar bir süre sonra yıpranır ve kullanım süresi kısalır. Bizler ise koltuklarınızın kullanım ömrünü uzatırız. Çünkü koltuklarınız yıkanırken renkleri parlar, ilk aldığınız günkü gibi olması için zarar vermeden yıpratmadan buharlı makinelerle yıkama yaparız.

Firmamız kısa zamanda kaliteli ve başarılı hizmetleriyle müşterilerimiz tarafından bilinen ve önerilen bir firma olmuştur. Sektörde lider vasıflı olan firmamızda en iyi hizmeti verebilmek için tüm çalışanlarımız her tülü yeniliği ve gelişmeyi takip ederler. Eşyalarınız yıkandıktan kısa bir süre sonra kullanıma hazır hale gelir, uzun süre beklemenize gerek yoktur. Web sitemizden hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizlere whatsapp hatlarımızdan da ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Sizlere mümkün olan en kısa sürede dönüş sağlarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR