• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mavi Boncuk Kreş & Gündüz Bakım Evi

Adres :

Toki Yeni Kent Mah. 9123 Sk. Firdevs Apt. Altı Kızıltepe/mardin Mardin » Kızıltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Jinda Pulat Karatay - Serdar Karatay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

maviboncukres@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 414 98 96

Whatsapp 2:

0 (551) 386 48 32

Çocuklar bütün anne babaların en kıymetlilerdir. Aynı zamanda toplu olarak da geleceğimizin teminatıdırlar. Onların sağlıklı, başarılı odaklı, etik ve insani değerlere sahip bireyler olarak yetişmeleri ise hepimizin sorumluluğundadır. Onlar küçük yaşlardan itibaren tertemizdirler ve tamamen çevrenin, ailenin, okulun şekillendirmeleri ile şekil alırlar. Bu yüzden onların gelişmelerini olumlu yönde tetiklemek, desteklemek için en baştan itibaren çalışmalar yapmak gerekiyor. Okul öncesi dönem, her ne kadar yanlış bir algı olarak “onlar daha çocuk” şeklinde olsa da aslında, hayatlarının bütün geri kalanının şekillendirmeye başlandığı dönem olduğunu unutmamak gerekir. Bu yaşlarda güzel bir okul tercihi ile çocuklarınızın geleceğine güvenli yatırım yapmış olursunuz.

Kreş - Anaokulu sektörünün öncü ve örnek kurumlarından birisi olarak alanında eğitimli, deneyimli, pedagoji sahibi, çocuklarla ilgilenmeyi seven, sertifikalı bir kadroya sahibiz. Güçlü ekibimizle birlikte çocuklarınıza en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, onların gelişim süreçlerini uygun pedagojik yöntemler eşliğinde en üst seviyeye çıkarmaya çabalıyoruz.

Okul öncesi dönem çocukların algılarının son derece açık olduğu bir evredir. Aynı zamanda bu dönem onlar için tamamıyla oyundur. Fakat doğru oyunları doğru zamanda önerilerine koyarak eğitilmeleri de sağlanabilir. İşte bizler çocuklarınızı bir taraftan eğlendirirken diğer taraftan geleceğe hazırlamaya çalışıyor, keyifli vakit geçirirken hem kendilerini hem çevrelerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR