• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Maya Beauty Güzellik Merkezi

Adres :

Mahfesığmaz Mah. Turgut Özal Bulvarı Yahyabeyoğlu Apt. Kat: 1/1 ( Garanti Bankası Üzerindeyiz ) Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neslihan Avşar

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 880 86 88

Salonumuz; Adana güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur. Kurucumuz, yönetim kadromuz, alanında uzman estetisyenlerimiz ve çalışma personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin güzellik ve estetik ihtiyaçlarını hijyenik bir ortamda karşılamaktayız. Dolayısıyla modern teknolojinin ve bilimsel gelişmelerin ışığında hizmet veren salonumuz; bölgemizin en seçkin ve en nezih güzellik merkezidir. Merkezimizde etik ve ahlaki bir ticari anlayışı benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Güzellik merkezimizde hizmet vermekte olan estetisyen kadromuz alanında deneyimli, yurtiçi seminerlere katılmış ve alanında gereken her türlü sertifikalara sahip uzman kişilerden oluşmaktadır. Yaptığı işin sorumluluğunun bilincinde olan uzman kadromuz alanındaki bilimsel gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Bununla birlikte kullanılmakta olan epilasyon, cilt bakım, sıkılaştırma, zayıflama cihazları ve diğer tüm estetik amaçlı cihazlar ileri teknoloji ürünüdür. Dolayısıyla cihazlarımız en etkin ve en iyi yöntemleri uygulayabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca bakım ürünleri kişiye özel ve tek kullanımlıktır.

Güzellik merkezimizde misafirlerimizin sağlıkları bizim için önceliktir. Bu sebeple kullandığımız tüm ürünler dermotologların onayından geçmiş ve yine onlar tarafından tavsiye edilen ürünlerdir. Bakım ürünleri ve kalıcı makyaj uygulamasında kullanılan steril iğneler kişiye özel ve tek kullanımlıktır.

Güzellik merkezi olarak siz değerli müşterilerimize ulusal ve uluslararası düzeyde sağlık, estetik ve hijyen kurallarına uyarak hizmet vermek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde siz değerli müşterilerimizi gençleşmeye, güzelleşmeye, arınmaya ve rahatlamaya davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR