• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mayora Boutique

Adres :

Örnekköy Mah. Girne Bulvarı No: 249 Şivem Apt: Kat: 7 Daire: 26 İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aygün Hark

E-Posta Adresi :

aygunhark@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 423 70 90

Gün içinde tercih edilen kıyafetler aslında insanın ruh halini yansıtmaktadır. Giyim üzerine tasarlanan ve üretilen kıyafetlerde farklı renk ve desenler kullanılırken kumaş türü de farklılık göstermektedir. Kadınlar, giydikleri kıyafetin içerisinde hem kendini özel hissetmek ister hem de rahat olmak ister. Fakat tasarlanan ve üretilen çoğu kıyafet buna pek müsaade vermemektedir.

Mayora Boutique ailesi olarak kadın giyim üzerine hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimizin ihtiyacına ve isteğine en doğru çözümleri sunmak adına özenle çalışıyoruz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda işimizi özenle yapıyor, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yüksek tutmak için gayret ediyoruz. Giyim üzerine gerçekleştirilen çalışmalarda mutlaka yenilikçi olmak gerekmektedir. Biz, kendimizi ve tasarımlarımızı yenileyerek müşterilerimize farklı ürünlerle hizmet veriyoruz.

İzmir giyim sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda her sezona özel kıyafetlerle müşterilerimizi karşılıyoruz. Mağazamızda geniş ürün çeşitliliğiyle beraber ürünlerimizde geniş beden çeşitliliği bulunuyor. Farklı renk ve desen çeşitliliği ile sizlere sunulan ürünlerimizde kaliteli kumaşlar kullanılıyor ve yüksek kalitede baskı uygulanıyor. Ürünler, doğru kullanım şartları içerisinde kullanıldığı ve temizlendiği sürece kullanım ömrünü korumaktadır.

İhtiyacınız olan ya da istediğiniz ürünü almak için mağazamıza uğrayabilirsiniz. Eğer mağazamıza gelemiyorsanız sipariş oluşturarak sipariş verebilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, güvenilir, işini özenle yapan, müşteri memnuniyetine önem veren personele sahibiz. Mağazamızda sizleri en iyi şekilde karşılamaya, kalite standartları içerisinde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR