• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mazi Reklam ve Hediyelik

Adres :

Bankalar Cad. 1. Park Sok. Orhan İş Merkezi A Blok Kat: 3 Sivas » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kürşad Topçu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 298 95 98

Mazi Reklam Ve Hediyelik olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sivas reklam sektöründe hizmet veren Mazi Reklam Ve Hediyelik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet skalamız sektörümüzdeki firmaların önünde ve daha fazla çeşitliktedir. Verdiğimiz hizmetlerden birisi reklam üzerinedir. Tasarladığımız ürünler ile firmanızı, ürününüzü veya çalışmalarınız reklamını yapmasını sağlayabilirsiniz. Yaptığımız reklam çalışmalarını çeşitli ürünler üzerine dijital baskı ile tasarlamaktayız. Bu ürünler; kalem, t-shirt, bardak kupa, yap-boz, fotoğraf çerçevesi, magnet, bardak altlığı, tabela, ışıklı tabela, baskılı promosyon ürünleri, totem tabela ve daha birçok ürün üzerine dijital baskı yapabilmekteyiz.

Verdiğimiz bir diğer hizmet hediyelik ürünler konusunda. Bu alanda verdiğimiz hizmetler istediğiniz fotoğraflar, resimler, tasarımlar ve vb. Ürünlerin t-shirt, bardak kupa, yap-boz ve istediğiniz diğer uygun ürünlerin üzerine tasarlayabilmekteyiz. Ve verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri ise tanıtım ürünleridir. Bu alanda ki tasarımlarımız ise kartvizit gibi ürünlerdir.

Hizmet verdiğimiz sektörümüzde müşteri memnuniyeti bizim için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu doğrultuda da çalıştığı alandaki en iyi çalışanlar ile çalışmaktayız. Çalışmalarımızın hepsi alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli, çalışkan ve özverili insanlardır. Size sunduğumuz ürünler uzun ömürlü ve insan sağlığı acısından hiçbir zararı olmayan maddelerden yapılmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken firmamıza gelmek veya diğer yollar ile bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR