• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mc Tattoo Piercing

Adres :

Muzaffer Izgü Sokak Barlar Sokagı No: 1 Alsancak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Barış

E-Posta Adresi :

mc.tattoo.piercing35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 694 72 19

Whatsapp 2:

0 (536) 694 72 19

İzmir Mc Tattoo Piercing güzellik ve kişisel bakım salonu olarak sizlere kusursuz hizmet sağlamak için çalışmaktayız. Alsancak dövme ve tattoo salonu olarak her geçen gün çalışmalarımıza yenilerini eklemekteyiz. Alsancak dövme yapan yerler arasında ön plana çıkarak akla ilk gelen olmayı başardık. Sizler de Alsancak uygun fiyata dövme arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için sunduğumuz kaliteli dövme hizmetlerimiz için pek çok dövme çeşidi elimizde bulunmaktadır. Ürünlerimize göz atarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kişiye özel dövme yapımı hizmetimiz de mevcuttur.

Alsancak piercing yapan yerler arasında kaliteli hizmetimizle yoğun ilgi görmeye devam ediyoruz. Yanı sıra saç örgü modellerimiz de bulunmaktadır. Tüm güzellik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her bölgeye piercing ve dövme uygulaması yapılmaktadır. Ciddi işlemler olduğundan alanında profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Profesyonel sanatçılarımızla tanışarak tüm isteklerinizi bildirebilir ve yeni tarzınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Kalıcı ve geçici dövmenin dışında dövme silme işlemlerimizi de dilerseniz tercih edebilirsiniz. Tüm donanım ve altyapımız hizmetlerimize uygun haldedir. Sağlığa uygun hijyenik ortamda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Modern uygulamalara gereken özeni göstererek son teknoloji ürünlerini işlemlerimizde kullanıyoruz. Gelişen teknolojiye uygun makinelerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmazımızdır. Müşterilerimizin istekleri ve karşılıklı güven doğrultusunda hareket ederek kaliteli hizmet ulaştırmak her daim vazgeçilmezimizdir. İhtiyaçlarınız için dilediğiniz zaman iletişim kurarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR