• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mce Sigorta

Adres :

Emek Mah. Yanartaş Sok. No: 10/ B Odunpazarı/eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurgül Yeşil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mcan.eksi@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 795 01 16

Whatsapp 2:

0 (530) 690 92 26

Whatsapp 3:

0 (551) 795 01 16

Whatsapp 4:

0 (530) 690 92 26

Sigorta finans sektöründe faaliyet gösteren Mce Sigorta birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak sizlere uzman ekibimizle profesyonel hizmetler sunuyoruz. Deneyimlerimizi hizmet kalitemize yansıtarak geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip bir sigorta firması olarak sizlere çağa uygun en yenilikçi sigorta hizmetleri sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz alanda verdiğimiz hizmet kalitesiyle önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Eskişehir sigorta finans olarak risk faktörünün olduğu her alanda sizlere sigortacılık hizmetleri vermekteyiz. Riskleri engellemek mümkün değildir ancak güvence altına almak mümkündür. Bizler sizlere bu güvenceyi sunan bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Tüm sigorta branşlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Konut sigortası, zorunlu deprem sigortası, seyahat sigortası, ferdi kaza sigortası, yangın sigortası ve daha pek çok alanda sizlere aracılık hizmetleri vermekteyiz.

Sigortacılık hizmetlerimizi 7/24 kesintisiz bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Sizlere tüm hizmetlerimizi makul fiyatlarla, indirimler ve kampanyalarla taçlandırarak sunmaktayız.

Güvenilir ve profesyonel hizmetleri uygun fiyatlarla istifadenize sunmaktayız. Sigortacılık hizmetlerinde ekonomik, pratik ve anında çözümlerle her daim hizmetinizdeyiz. Sizleri risklerden koruyamayız ama risklere karşı güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamınızı sürdürmenize yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz sigorta ve aracılık hizmetlerimizle yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Firma olarak rağbet eden müşterilerimizin ilgisi ve desteği ile hizmet alanımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler