• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medellin Tobacco Shop

Adres :

Turgut Reis Caddesi Memur Evleri Mahallesi No: 82/a Muratpaşa/antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Özkay

E-Posta Adresi :

medellintobaccoshop@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 116 16 19

Medellin Tobacco Shop firmamızantalya muratpaşa tütün çeşitleri,antalya muratpaşa nargile satı çeşitleri,antalya muratpaşa nargile tütünü satışı,antalya muratpaşa nargile lülesi satışı,antalya muratpaşa nargile cezvesi satışı,antalya muratpaşa nargile band fiyatları,antalya muratpaşa nargile rüzgarlığı satışı,antalya muratpaşa kıyılmış tütün satışı,antalya muratpaşa nargile lüle çeşitleri,antalya muratpaşa nargile kömür ocağı,antalya muratpaşa tobacco shopvb alanda hizmet vermekteyiz.

Bölgemizde kaliteli tütün ve nargile satışları ile yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Tütünün en iyi yetiştiği yerlerden sizler için getirdiğimiz ve katkı maddesi bulunmayan tütün mamullerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Daimi müşteri kitlesine sahip bir firma olarak müşteri memnuniyetini tescilledik. Sizlerin rağbetini kazanmanın verdiği şevkle kurulduğumuz günden beri sizlere her zaman satışını yaptığımız ürünlerin en kalitelisini sunduk. Sizlerin memnuniyeti adına kalitemizi koruyarak istikrarla yolumuza devam ediyoruz. Hitap ettiğimiz kitlenin beklentilerini dikkate alarak hizmet veren bir firma olarak yıllardır sizlerin huzurundayız. Her zaman yenilenen yüzümüz ve hizmetlerimizle sizlerin huzurundayız. Daha iyisini sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Antalya Muratpaşa alışveriş,tütüncülük,nargilesektöründe hizmet verdiğimiz kategoride bölgemizde öncü firmalardan biri haline geldik. Sizler için en ideal hizmetleri sunmak adına üzerimize düşen her görevi yerine getiriyoruz.

Kaliteli tütünler ve kaliteli nargile malzemelerini bir arada bulacağınız bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri bütçenize uygun olacak şekilde düzenlediğimiz makul fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Sizlerin memnuniyeti adına gereken her şeyi yerine getiren bir firma olarak bizlere ulaşmanız için her türlü engeli ortadan kaldırıyoruz. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan mağazamızda teşhir ettiğimiz ürünlerimizi bizzat görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR