• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medine Hurması

Adres :

Yeni Mahalle Kardeş Sokak No: 13 Kat 1 Bursa » İnegöl

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Barışer

E-Posta Adresi :

bulend2914@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 687 70 49

Bursa / İnegöl de bulunan Medine Hurmasına uğrayıp hurma çeşitlerimizi tatmalısınız. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak bizim en değerli görevimizdir.

Hurma , ülkemizde ağırlıklı olarak Akdeniz bölgesinde yetişir. Daha sonra Batı Anadolu ve Güney Anadolu da yetiştirilmektedir. Palmiye türü bir meyve olan ve anavatanı Arap yarımadası ve Afrika olan hurmanın yararları oldukça fazladır. Hurma bitkisi sıcağı ve güneşi sever ama soğuktan hoşlanmaz. Kuvvetli ve dengeli gübrelenmeyi ister. Hurma yüksek oranda karbonhidrat içerir ve şeker oranı yaklaşık % 80 dir. İnsan vücudundaki şeker seviyesini düzenleyici özelliğe sahiptir. Kilo verdirme yöntemlerinden biri olarak tüketilebilir.

İnsan vücuduna inanılmaz faydaları olan hurma, hem tok tutan hem kilo verdiren özelliği sayesinde bayanların tercih sebebi olmaktadır. Antioksidan içeri ile bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Kansere karşı koruyucu etkisi bilinmektedir. B1 ve B2 vitamin içeriği ile sinir sistemimizi korur. Günde belli adetlerde tükettiğimiz hurma sağlık açısından size iyi gelecektir.

Ülkemizde iftar sofralarımızın vazgeçilmez lezzetleri arasındadır. Hurma kansızlığa iyi gelerek vücudumuzdaki enerjiyi arttırır. Yaşlıların, çocukların ve hamile bayanların tüketeceği hurma kemiklerin kuvvetlenmesine iyi gelecektir. Anne sütünü arttırmakta bir numaradır. Bunalım ve strese karşı en doğal ilaçtır. Hafıza kaybını engelleyici özelliği ile tercih edilmektedir.

Hurmanın kısaca geçmişinden ve yararlarından bahsetmemiz, hakkında doğru ve sağlam bilgilere ulaşmanız bizler için önem arz etmektedir. Firmamızda bulunan hurma çeşitliliğimiz göz kamaştırıcıdır. Dileğe göre tartılır ve uygun fiyatlarla her sofrada olması düşünülmüştür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR