• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Medyavizyon Ajans

Adres :

857 Sokak No: 3 Daire: 216 Konak/izmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Beşeoğlu

E-Posta Adresi :

sinanbeseoglu@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 921 52 31

Whatsapp 2:

0 (507) 921 52 31

Whatsapp 3:

0 (532) 571 41 42

Bir işletme için en önemli açık alan reklam uygulamalarından birisi iyi bir tabela ve cephe uygulaması sağlanmasıdır. Ayrıca iç mekanda da yine sağlanan dekoratif görsellikler ile de tanıtım ve dekorasyon oluşturulabilir. Bu işlemler, özel malzemeler ve özel sistemler ile üretilen yapıların belirli ölçülerde uygulaması sayesinde elde edilir. Medyavizyon Ajans olarak İzmir Konak ilçesinde birçok işletme için bahsedilen bu uygulamaları gerçekleştirerek her işletmeye farklılık katıyoruz.

Medyavizyon Ajans olarak İzmir reklam sektörü içerisinde köklü bir işletme yapısı ile hizmet veriyoruz. İşletmemiz A'dan Z'ye her firma için açıklanan giydirme ve iç mekan dekorasyon tanıtım ürünleri ile işlem gerçekleştirmektedir. Bu hizmetler arasında en önemli örnekler için tabela uygulamaları, totem, cephe giydirme, araç giydirme ve yönlendirme levhaları gibi hizmetler yer almaktadır.

Tam bir ajans yapısına sahip olarak geniş sistemler ile ve profesyonel personeller ile iyi bir ekip yapısı sağlıyoruz. Bu ekip yapımız sayesinde işletmelerde yaptığımız incelemeler ile ihtiyaçları belirleme ve sonrasında profesyonel tasarımlar ile uygulamalar sağlıyoruz. Gerçekleştirilen her uygulama ile işletme farklı bir görüntüye sahip olurken, prestij kazanmaktadır.

Reklam ve tanıtım sektöründeki gelişmeleri paralel bir şekilde izleyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tamamen karşılamak adına profesyonel bir organizasyon yapısı sunuyoruz. Temel noktada müşterilerimiz ile uzun vadeli çalışma imkanları oluşturma, çözüm odaklı bir hizmet sunma ve uygun bütçe planları sağlama ilk hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR