• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meg Kuaför

Adres :

Gayrettepe Mahallesi Yıldız Posta Cad, Evren Sitesi 32b, 34349 Gayrettepe Beşiktaş İstanbul İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hatice Önsel

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 264 36 51

Whatsapp 2:

0 (536) 264 36 51

Whatsapp 3:

0 (533) 053 67 14

İstanbul kuaför sektöründe verdiğimiz en güzel değişimler için güvenle tercih edebileceğiniz salonumuz, profesyonel ekibiyle sizlere kusursuz hizmet vermek adına özenle ve dikkatle çalışıyor. Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyor ve firmamıza olan güvenini koruyoruz. Sektörde hizmet vermeye başladığımız günden bu yana kaliteli değişimler yaparak müşterilerimiz için göz alıcı bir görünüm oluşturuyoruz. Beşiktaş'ta hizmet verdiğimiz salonumuz, sektörde olduğu sürece en iyisi olmak için gayretle çalışacaktır. Pes etmeden en güzel, en güvenilir ve en şık değişimler için sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Saç kesimi, saç boyama, saç tasarımı, türban tasarımı, saç bakımı, cilt bakımı, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz. Üstelik bütçenizi zorlamadan uygun fiyatlarla çalışarak sizlerin memnuniyetini koruyoruz. Çalışmalarımızda kullandığımız tüm ürünleri saçınıza, cildinize ve sağlığınıza zarar vermeyecek kaliteli malzemelerden seçiyoruz. Olduğunuzdan da genç gösterecek, cildinize ve yüzünüze yakışacak renk tonlarıyla ve saç modelleriyle çalışmalarımızı kusursuz yerine getiriyoruz. Hizmetimizden asla pişman olmayacağınızın garantisini de veriyoruz.

Sizlere her zaman en doğru hizmeti verebilmek için kendimizi güncel tutuyoruz ve sektörde gerçekleşen yeniliklerle hizmetimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak için güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek ve isteyerek yapan, çevresine karşı daima saygısını koruyan, neşeli, iş disiplinine ve takım ruhuna sahip ekip arkadaşlarımızla kaliteli güzellik adına çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR