• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mega İşı̇tme Cihazları

Adres :

Vali Mithat Bey Mah. Kışla Yolu Sok. Urartu Oteli Karşısı Ada İş Merkezi 6 Noter Üstü Kat: 2 No: 4 İpekyolu Van » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Yasin Polater

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (554) 188 36 63

Whatsapp 2:

0 (505) 148 19 48

Mega İşitme Cihazları olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. İşitme duyusu günlük yaşamda ve çevremizi almak için çok önemlidir. İnsanlarla ilişkimiz kolaylaştıran işitme duyusu bize çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ancak çok karmaşık ve hassas bir sistemdir. Genellikle çevre koşulları sebebiyle genellikle uzun yıllarda kademeli olarak gerçekleşmektedir. Bu sebeple birçok insan işitme kaybı yaşadığını fark edememektedir. Bu sebeple tedavilerde geç kalınmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber yüksek seviyede, kalite ve başarılı işitme kaybını büyük ölçüde önleyecek cihazlar üretilmiştir. Ancak insanların birçoğu işitme cihazı kullanmaktan çekinmektedir ve artık duyma sorunun da büyük kayıplar yaşadıktan sonra bir şeyler yapmaya karar verir. İşitme kaybını fark ettiğiniz an yardım almak sizin için daha iyi olacaktır.

Van medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren Mega İşitme Cihazları firması olarak size işitme kaybı sorunlarında yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin sağlığı için merkezimizde alanında eğitimli, deneyimli, çalışkan ve özverili çalışanlar ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için her müşterimizin kulak şekline ve biçimine göre en uygun cihaz seçilir. Müşterilerimiz işitme kaybının ölçümü ve bu hangi tür ve hangi uygunlukta ki cihazı size sağlamaktayız. Müşterilerimiz memnuniyeti için çalışmakta olduğumuz sektörümüzde size hizmet vermek bizim için onurdur. Hizmetimizden yararlanmak ve işitme kontrolleri için merkezimize başvurabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR