• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mehmet Auto

Adres :

Çekmece Mah. Samandağ Bulvarı No: 62 Adil Cemali Apartmanı Defne /hatay Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Turunç

E-Posta Adresi :

turunclar21@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 512 89 87

Mehmet Auto firmamız ;hatay defne oto galeri firmaları,hatay defne oto alım satım merkezi,hatay defne oto alım satım firmaları,hatay defne güvenilir oto galeri,hatay defne oto alım satım firmaları,hatay defne uygun fiyata oto alım satım,hatay defne galeriden temiz araç satışı,hatay defne oto galericiler,hatay defne ikinci el araç satışı,hatay defne 2.el araç alım satım firmaları,hatay defne ucuz araç satışı,hatay defne araç satış fiyatları,hatay defne 2.el araç satış fiyatları,vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR