• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mekan Koltuk Yıkama

Adres :

İzmir/buca İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Uzun

E-Posta Adresi :

huseyin2687@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (542) 624 53 58

Zamanınızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz koltuklarınızın ve yataklarınızın tertemiz olmasını istediğinizde ve kendi imkanlarınız ile temizlemenin yeterli olmadığını fark ettiğinizde bu işi profesyonel ellere bırakmanın gerekliliğini fark edersiniz.

Koltuk ve yatakların temizliğinde akıllara gelen il seçenek şüphesiz ki silmektir. Ancak silerken kullandığınız suyun sıcaklığı ne kadar yüksek olursa olsun ya da kullandığınız deterjan ne kadar kaliteli olursa olsun yine de bu yeterli olmayacaktır. Vakumlama işlemi yapılmadığında kir ile birlikte temizleme suyu da mobilya yüzeyine hapsolmaktadır. Mekan Koltuk Yıkama olarak biz sizlere tertemiz yataklar ve yine tertemiz koltuklar sunmak istiyoruz. Bu hedefimiz bizleri İzmir temizlik sektörü içerisinde yer almaya itmiştir.

Mekan Koltuk Yıkama olarak biz sizlere araç koltuklarınız, çekyatlarınız, koltuk takımlarınız ve yataklarınızın temizliğini sağlamaktayız. Temizlik hizmetimizde kullandığımız son teknolojiye sahip araçlarımız ile sizlere yüzde yüz hijyen garantili bir hizmet sağlamaktayız. Sizlere sağladığımız bu hizmetimizde evlerinize kadar geliyor oluşumuz, düzeninizin hiç bozulmasan mobilyalarınızın temizlenmesine yol açacaktır. Bu durum ayrıca vakitten de tasarruf ettirmektedir

Bizler tarafından yıkanan koltuklarınızda kullanılan malzemeler tümüyle kalitelidir ve hem insan sağlığına hem de çevreye dosttur. Sizlerde bizler tarafından temizlenen mobilyalarınızda ki temizliği gözle görünür şekilde fark etmek istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimiz üzerinden daima ulaşabilirsiniz. Bugüne dek olduğu gibi bugünden sonra da sizlere kaliteyi uygun fiyata sağlamaya devam ediyor olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR