• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mel The Cosmo

Adres :

- İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Melisa Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mellthecosmo@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 659 44 10

32 yıl önce birlikte küçük bir ekip hâlinde başladığımız tekstil maceramız, hep biraz daha iyisini, hep biraz daha kalitelisini yapma amacıyla artık İstanbul giyim sektöründe parmakla gösterilir bir noktaya geldik. Tüm uğraşlarımız hep daha iyi hizmet içindir. Bir kadını üzerinde giydikleriyle gülümsettiysek ve bu yolda kendimiz geliştirebildiysek ne mutlu bize. Amacımıza ulaşıyoruz demektir. Bu yolda dürüstlüğe ve özgünlüğe her şeyden çok önem verdik, çünkü inandık ki eğer müşterimize karşı doğru olursak ve kendimizi olduğumuz gibi yansıtırsak müşteri memnuniyeti bunun doğal bir sonucu olarak kendini gösterir.

Misyonumuz yaptığımız işi en kaliteli yapmak ve bunu yaparken özgünlüğümüzden ve yaratıcılığımızdan ödün vermemek, bu sayede de sürekli gelişebilmektir. Bunu yaparken de her şeyi sevgi ve saygı çerçeveleri içinde gerçekleştirmektir. Siz müşterilerimizin, ziyaretçilerimizin ve hatta rakiplerimizin bile sevgi ve saygısını kazanmak istiyoruz.

Özveriyle yarattığımız tarzlarda ve benimsediğimiz prensiplerde hep güveni, mutluluğu ve kaliteyi en öne koyduk. İçimizi döktüğümüz çalışmalarımız ve tasarımlarımızda her zaman kendimizi en iyisini yapmak için koşullandık ve zarafet ve şıklıkla modayı yakalamayı başardık.

Modanın basmakalıp kurallardan oluşmadığını biliyoruz. Aslında her şeyin özgürlük için olduğunu da biliyoruz. Bu konuda özgün tasarımlarımızla size bunu ve her zaman yaptığımız gibi özgür yaşamanın kendine yakışanı tercih etmek olduğunu göstermeye çalıştık. Mel The Cosmo olarak biz modayı en özgür biçimde sumak istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR