• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Melissa Gelinlik Modaevi

Adres :

Sam Mah Dere Cadeesino: 16/a ( Kırmızı Medrese Arkası) Cizre Şırnak Şırnak » Cizre

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Efşin

E-Posta Adresi :

veyselcys73200@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 616 57 00

Whatsapp 2:

0 (541) 616 57 00

Whatsapp 3:

0 (544) 616 57 00

Her gelinin evlilik sürecinde en iyi ve en kaliteli gelinlik giymesi ve kına gecesinde kendisine hitap edecek gelinliği bulması noktasında büyük bir çabası olur ve bu istekleri doğrultusunda bir yer arama endişesi duyar. İşte tam bu noktada Şırnak Melissa Modaevi bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek potansiyele sahip bir modaevi olarak karşınıza çıkar. Her türlü giyim, tekstil, kına malzemesi satışı, bindallı satışı, a kesim gelinlik modelleri, gelin tacı satışı, madonna yaka gelinlik satışı, prenses gelinlik modelleri, kaftan modelleri ve özel dikim gelinlik modelleriyle geniş bir yelpazede sektöründe büyük bir hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kalitenin esas alındığı kurumumuzda siz değerli müşterilerimiz için en iyisini yapmak üzere büyük bir çaba göstermekteyiz. Sözünde durma, güven gibi etik değerlerin de oldukça önemsendiği firmamızda sunduğumuz hizmet kalitesiyle öncü olmayı başarmış olmanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Bizler işini titizlik ve büyük hassasiyetle yapan modaevimizin profesyonel ekibiyle gelinlik ve diğer taleplerinize estetik çizgiler katıyoruz.

Hizmetlerimizde en kaliteli kumaşları ve taşları seçiyor ve tasarımlarımızda özenle kullanıyoruz. Bizi tercih eden müşteri sayımız günden güne artıyor ve alanımızda diğer firmalara da örnek teşkil ediyoruz. İhtiyaç anında akla gelen ilk firma olmamız bize, işimizde daha da iyi olmamız gerektiğini gösteriyor. En özel anlarınızda sizlere en estetik, en kaliteli ve en iyi hizmetleri sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR