• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Memira Halı Yıkama

Adres :

Şevket Sümer Mah. 5927 Sk.no: 9 Akdeniz Mersin Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yahya Yılmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hayal_5621@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 516 40 52

Whatsapp 2:

0 (545) 516 40 52

Whatsapp 3:

0 (530) 184 16 26

Günlük hayatta zamanın büyük bir çoğunluğu ev ortamında geçirilmektedir. Bununla birlikte ev ortamındaki zeminde yüksek oranda halı kullanımı mevcuttur. Durum böyle olduğunda halılar rahatlıkla kirlenebilmektedir. Mersin Halı Yıkama sektöründe kaliteli ve titiz işçilikle Memira Halı Yıkama olarak sunduğumuz hizmetler doğrultusunda öne çıkmaktayız.

Korkulan tüm lekelere özel yıkama araçlarıyla özenle müdahale etmekteyiz. Bunun yanı sıra gözle görülemeyen lekeleri ve bakterileri halılar için özel olarak kullanılan makinelerimizle temiz bir görünüm elde etmekteyiz. Bu doğrultuda müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek verdiğimiz hizmetlerle kaliteli bir işçilik ortaya koyarak temiz ve sağlıklı halı yıkamaları gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler dahilinde müşterilerimizin sağlığını oldukça önemsemekteyiz. Halı üzerinde geçirilen zaman baz alınarak düşünüldüğünde herhangi bir hastalığa sebep olacak bakteriler insan vücuduna rahatlıkla geçebilmektedir. Özellikle çocuklu aileler düşünüldüğünde hastalık riski en üst seviyede bulunmaktadır. Biz Memira Halı Yıkama olarak halıdan kaynaklanan sağlık problemlerinin oluşmasına engel olmak adına titiz bir çalışma ortaya koymaktayız. Böylece hem temiz hem de sağlıklı halılarla müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Yıkamalarımızı m² bazında hesaplayarak uygun fiyatlara gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca halıların kendilerine has özel yapıları bulunması sebebi ile halı türlerine göre ekonomik fiyatlandırmalarla hizmetlerimizi sunmaktayız. Tüm bunların yanında müşterilerimize oto yıkama alanında da hizmet vermekteyiz. Otomobillere özel makinelerimizle dip köşe yıkama sağlayarak müşterilerimize sağlıklı ve temiz işçilikle hizmetlerimizi büyük bir özveriyle sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR