• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meras Beauty

Adres :

Semerciler Mahallesi Kadı Sokak Berkli Plaza No: 2 Kat: 1 İç Kapı No: 102 Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Durak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 093 01 54

Whatsapp 2:

0 (537) 441 59 32

Güzellik sektörünün vazgeçilmez ismi olan Meras Beauty isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olarak büyüme hızına büyük bir ivme kazandıran firmalar arasında yerini aldı. Bakım hepimizin en sevdiği ve yaptıkça iyi hissettiği bir şeydir. Bakım yaparak sadece mutlu olmayız aynı zamanda gençleşip güzelleşiriz de. Bakımdan bakıma fark vardır. Cilt bakımı, saç bakımı, kaş bakımı ve daha binlerce çeşidi.

Güzelliğimize önem vererek kendimize en büyük iyiliği yapmaktayız. Günümüz yaşam koşullarından kaynaklı sürekli koşturmakta ve stres dolu bir hayat yaşamaktayız. Tabi, bu da cildimizi olumsuz etkilemekte ve yaşlanmayı hızlandırmaktadır. Bizlerin de bu hızlı yaşlanmaya karşın geliştirilmiş formüller ile yapılan bakımlara özen göstermemiz ve düzenli bakım yaptırmamız gerekmektedir.

Sakarya güzellik merkezi, gözenek sıkılaştırma işlemi, bölgesel zayıflama, lazer epilasyon, cilt bakımı ve masajı, ipek kirpik uygulaması, protez tırnak uygulaması, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, el ve ayak bakımı, kalıcı makyaj ve dudak renklendirme gibi birçok hizmet sunmaktadır. Kalitesini her hizmetine yansıtmakta olan firmamız, her geçen gün büyümekte ve hizmetlerine bir yenisini daha eklemektedir.

Randevu sistemi ile çalışmakta olan firmamızı arayarak dilediğiniz zamana randevu alabilir ve bakım için mekânımıza gelebilirsiniz. Dev kampanyalar dâhilinde birçok bakımınızı indirimli fiyata yaptırmak istiyorsanız eğer bizleri takipte kalınız. İletişim numaramız üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR