• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merdan Tekel

Adres :

Şube1: Mevlana, Papatya Sk., No: 15/c 38280 Talas/kayseri Şube: 2 Mimarsinan Şirintepe Mah. Şehit Suat Hayri Dal Cad.no: 16/a Melikgazi/kayseri Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sen_market@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 983 87 77

Merdan Telek ailesi olarak Kayseri alışveriş sektörünün en iyi tekel bayisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde en önemli maddelerden biri müşteri ile firma arasındaki güven duygusu oluyor. Firma olarak değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız. Kazandığımız bu güven duygusuna zarar gelmemesi adına işimizi aksatmıyor, her zaman en iyi hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Sektörün lider ismi olma yolunda kendimizden emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. 2007 yılında kurulan firmamız bu yıla kadar birçok tecrübeye sahip oldu. Firma olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda aradığınız tüm ürünleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Tekel bayisinden beklediğiniz tüm kaliteli hizmet burada. Aradığınız ürünü güvenle temin edebilirsiniz. Üstelik yüksek fiyatlar ödemenize gerek kalmaz. Müşteri odaklı hizmet veren bir firma olarak her bütçeye uygun ürün satışı yapıyoruz. Farklı kategorilere ait ürünleri satışa sunarken asla kalitemizden ödün vermiyoruz. Müşterilerimizin haklarını ve sağlığını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Telek bayimizde alkollü ve alkolsüz birçok içecek bulunuyor. Aynı zamanda çeşitli atıştırmalıklar ve kuruyemişler de bayimizde yer alıyor.

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanında organik bira da yer alıyor. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan tekel bayimizde aradığınız ürünü rahatlıkla bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Biz, ürünlerimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam edeceğiz. Güler yüzlü, samimi, saygılı ve dürüst ekibimizle alışveriş alanında sizlere en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamış olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR