• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merinos Oto Kurtarma

Adres :

Bursa/osmangazi Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Orkun Gökalp

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 266 16 16

Aracınız seyir halinde iken aniden durabilir. Herhangi bir kazaya karışmanız durumunda aracınızı hareket ettiremiyor olabilirsiniz. Bu durumlarda yapmanız gereken alanında uzman bir teknik servis ile iletişime geçerek yardım almaktır. Başka bir araca halat yardımı ile aracınızı bağlayıp çekmeye çalışmanız sizin ve etrafınızda bulunanların can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bu tür ilkel yöntemleri sizi içinde bulunduğunuz durumdan daha güç durumlara sokabilir, zararınızı arttırabilir.Karşılaştığınız bu gibi durumlardafirmamız ile irtibata geçtiğiniz takdirde mağduriyetiniz kısa süre içerisinde giderilmektedir.

Yardım talep ettiğiniz oto kurtarma servisinde bulunması gereken en önemli özellik tecrübeli elemanları bünyesinde bulundurmasıdır. Çekici araçların kullanımı zor ve deneyim gerektiren bir iştir. Deneyimsiz kişiler tarafından kullanıldığında sizleri içinde bulunduğunuz durumdan daha kötü bir duruma sokmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan teknik elemanlarımız son derece tecrübeli ve teknik bilgiye sahip kişilerdir. Ayrıca çekme işlemini gerçekleştirecek araçların gerekli bakımlarının yapılmış olması da önemli bir detaydır. Firmamızın size sağladığı çekici araçların gerekli bakım ve kontrolleri yapılmaktadır.

Ayrıca firmamızın şehir içi ve şehirlerarası araç taşıma hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde araçlarınızın taşınma işlemlerini güvence altına alabilir; olası maddi, manevi zararları en aza indirecek tedbirleri alabilirsiniz. ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere hizmet verebilmek için 7/24 açık olan işletmemiz makul ücretlere işlerinizi nitelikli ve hızlı biçimde halletmektedir.

Firmamızı güvenle tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR