• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Meris Çiçekçilik

Adres :

Yenigün Mah.15 Temmuz Bulvarı (incigöz Çaprazı) No: 27 Adapazarı Sakarya Sakarya » Adapazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

meriscicekcilik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 173 55 80

Whatsapp 2:

0 (532) 173 55 80

Çiçek, bulunduğu ortamı kokusuyla ve görüntüsüyle en güzel şekilde etkileyen hayatımızın vazgeçilmezidir. Çiçeği en özel günlerimizde sevdiklerimize armağan ederek onların mutluluklarına dâhil oluruz. Sakarya Çiçek ve Hediye olarak siz değerli müşterilerimizin gönlüne baharı açıyoruz. Aşkın, mutluluğun, sevginin en güzel ifade etme biçimi olan çiçeğe uygun sunum seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Buket hazırlama, organizasyon, gelin arabası süsleme, hediyelik çiçek hazırlama, saksı çiçekleri satışı, teraryum hazırlama opsiyonlarımızı müşterilerimize sunuyoruz.

Meris Çiçekçilik olarak her çeşit çiçeklerimizle ve süsleme için kullandığımız onlarca aksesuarımızla bir çiçeğin ihtiyacı olan her şeyi size temin ediyoruz. Çiçeğin cinsine uygun toprak çeşitlerimiz, çiçek bakım setlerimiz ile mağazamızda sizi bekleyen çiçeklerinize iyi bakıyoruz.

Arkadaşınız işyerinde bir terfi aldıysa, eşiniz doğum yaptıysa ya da nişanlanan kardeşinize çiçek temin etmeniz gerekiyorsa duruma uygun çiçek alternatiflerimizi önünüzde sıralıyoruz. Canlı ya da yapay çiçeklerimiz ile sevdiklerinizi şımartıyoruz. Her nevi özel çiçek sunum opsiyonlarımızla canlı olsun yapay olsun fark etmez memnuniyet veren aranjmanlar, buketler, saksılar, teraryumları hazırlıyoruz.

Kız isteme çiçeği, nişan çiçeği, doğum günü çiçeği, gelin çiçeği, hasta çiçeği, bebek çiçeği, anneler gününe özel çiçek, nikah çiçeği, açılış çiçekleri, gelin arabası süsleme gibi her anınıza her konsepte özel tasarım yaparak spesiyal sunumlarımızla istediğiniz ebatlarda hazırlıyoruz. Çiçeğe dair bir organizasyon ihtiyacınız olduğunda bizi arayabilirsiniz ya da mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR