• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merkez Ankastre

Adres :

Karaciğan Mahallesi Ali Ulvi Kurucu Caddesi No: 113/a Karatay / Konya Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

merkezankastre@gmail.com

Mutfak, yaşam alanlarının kalbini oluşturur. Gerek işletmelerde gerekse evlerde hayat mutfakta başlayıp mutfakta devam eder. Bu yüzden de yapıların yapım aşamasından dekorasyonuna kadar her şey mutfağa göre tasarlanıp planlanır. Mutfağı kaliteli olan bir yerde insanların yaşam arzusu artar. Daha konforlu bir yaşam elde edildiği için ilk olarak mutfak dikkat çeker. Başarılı bir mutfağın estetik, fonksiyonel ve kaliteli olması gerekir. Bütün bunlar tasarımdan tesisata beyaz eşyalardan tezgâhlara kadar bir bütündür. Profesyonel bir iş birliği ile mutfaklarınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilir, apayrı bir mekâna sahip olabilirsiniz. Konya Karatay’da hizmet veren Merkez Ankastre firmamız ile bizler uzun yıllardır kalitenin, güvenin ve uygun fiyat ayrıcalıklarının merkezi olmayı sürdürüyoruz.

Konya alışveriş sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Başta ankastre olmak üzere mutfaklarınızda ihtiyaç duyacağınız bütün ekipmanların tedarikini yapıyor, daha kaliteli bir yaşam için çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana çalışanlarımız ve müşterilerimizi için değer üreten, fark yaratan, oluşturduğu fark ile bütün sektörün öncüsü olmayı hedefleyen, kültürel değerleri göz ardı etmeyen, çözüm odaklı bir firma olama vizyonuyla ilerliyoruz.

Firma olarak tüketiciye uygun fiyatlı ürünler oluşturmayı, bunu yaparken de kaliteden taviz vermeyerek en yüksek yaşam startlarına sahip olmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizi sürekli genişletiyor, en güçlü markalarla iş birliği yapıyor ve mükemmellik kültürünü oluşturmak için çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR