• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mermerler Perde Dekorasyon

Adres :

Mevlana Mah. Papatya Cad. No: 60 Gül Konağı Altı Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Mermer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

hasanmermer38@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 707 48 38

Evlerimizin güzel görünmesinde en önemli eşyalardan olan perde tasarım hizmeti veren Mermerler Perde Dekorasyon birmilyonnnokta.com un üyesidir. Kayseri hizmet sektöründe yenilikçi firma anlaşılışıyla çalışan firmamızın siz müşterimize sunduğumuz hizmetleri şöyle sıralayabiliriz: kumandalı perde sistemleri, ipli ve halatlı perdeler, stor perdeler, zebra ve motorlu perdeler ve fon perdeler üretiyoruz. Evlerinizdeki eşyalara uyumlu spor, şık, klasik çizgilerle dikilen perde modelleri evinize ayrı bir hava katacaktır.

Renk ve model çeşitliliği zengin olan firmamız her tarz perde tasarımı yapmaktadır, her kesimden müşteriye hitap etmekteyiz. Firmamız Talas ilçesinde zengin müşteri portföyüne sahiptir. Yıllardır çalışmalarına devam eden firmamız müşterilerimin güvenini kazanmış ve bağlılığını da sağlamıştır. İşlerinde uzman olan personellerimiz perde siparişi veren müşterilerimin adresine giderek ölçü alırlar. Evdeki mobilya ve halılarınızla uyum sağlayacak olan model ve renkteki perde seçiminin yapılması konusunda müşterilerimize detaylı bilgi verirler. Motorlu ve kumandalı perde sistemleri genellikle büyük mekanlarda tercih edilmektedir.

Perdeler firmamızda dikildikten sonra yine teslimatı ve montajı da bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Personellerimiz montaj işlemlerini tamamlayıp nasıl yapılması gerektiği, temizli gibi konularda da müşterilerimize gereken tüm bilgileri verirler. Perde modellerimizi web sitemizden inceleyerek fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. Tüm modellerimizde sizin için en uygun fiyatları sunma konusunda garanti verebiliriz. Firmamızda diktirdiğiniz perdelerle eviniz bütçenizi sarsmadan, çok daha güzel bir görünüme sahip olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR