• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

(mersin Diyetisyen)diyetisyen Sevcan Dalbul

Adres :

Palmiye Mah Adnan Menderes Bulvarı /1983 Beyoglu Kahvecisi Yanı ( Gym York Ems Personal Koachign ) Yenişehir / Mersin Merkez Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevcan Dalbul

E-Posta Adresi :

dytsevcandalbul@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 552 02 12

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek ya da sağlıklı bir şekilde kilo alabilmek için her zaman profesyonel destek almanız sizler için daha iyi ve sağlığınız için de daha önemlidir. Beslenme ve diyet konusunda en kaliteli beslenme danışmanlığını yapmaya devam eden firmamız sizler için elinden geleni yapmakta ve sağlıklı bireyler olarak yetişebilmeniz için elinden geleni sizler için sunmaktadır. Kişiye özel beslenme programları, kilo verme ve kilo alma programları, sporcu beslenmesi, online diyet danışmanlığı gibi pek çok konuda hizmetlerini sürdüren firmamız sizler için elinden geleni tam olarak yapmaya çalışmaktadır.

Kilo kontrolü işlemlerimizle uzman diyetisyenlerimizin eşliğinde danışanlarımıza beslenme hizmeti veriyoruz. Beslenme ve danışmanlık konularında elinden gelen her türlü bilgiyi danışanlarına tam olarak vermeye çalışan firmamız elinden gelenin daima daha iyisini yapmaya çalışmaktadır ve sektördeki en yeni gelişmeleri yakından takip etmektedir. Deneyimli ekibimiz tarafından profesyonel olarak sunulan hizmetlerimiz sizler için daima daha iyisini sunmaya çalışan kişiler tarafından sunulmaktadır.

Mersin danışmanlık sektöründe uzun yıllar elde ettiğimiz bilgi birikimini en faydalı şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz ve bu konuda sizlerden aldığımız olumlu geri dönütleri de firmamızdaki personelimizin motivasyonunda kullanıyoruz. Her zaman en iyinin peşinde olan bizler siz müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmayı istiyoruz. Sizler de firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz, merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR