• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Harita Mühendislik & Lihkab

Adres :

Zeki Ayan Mahallesi Kuvâ-yi Milliye Bulvarı No: 291 Eşref Akın Apt. No: 1/1 Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necat Erkek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 224 85 44

Mersin’de kurulmuş olan Mersin Harita Mühendislik & Lihkab adlı firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Orman izinleri için harita ölçüm işlemleri, aplikasyon işlemleri, imar uygulamaları, birleştirme, parsel ve halihazırda harita yapma gibi birçok harita mühendislik alanına giren hizmetteki üstün performanslarımız sayesinde müşterilerimizin sürekli olarak hizmet aldığı firma olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.

İnşaat projelerinin istendik bir şekilde ilerlemesi için profesyonel bir harita ve mühendislik çalışması ile hareket etmesi gerekmektedir. Firmamız, yeterli eğitimi aldıktan sonra denetim kazanan uzmanlarımız sayesinde sizlerin tüm inşaat projelerinizde çalışmak istediğiniz bir firma olmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini en yüksek seviyede tutmak adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek firmamızı ve kendimizi sürekli olarak geliştirme prensibiyle çalışmaktayız. Ticari kâr amacı gütmeden uluslararası standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız.

Vizyonumuz, Mersin’deki müşterilerimizin taleplerini zamanında ve başarılı bir şekilde yanıtlayarak müşteri devamlılığını sağlamak, ülkemiz ve tüm dünyadaki inşaat projelerinde görev alan sektörün lider firması olmaktır. Mersin hizmet sektöründeki boşluğu kısa bir sürede dolduran firmamız, sektörde yeni kurulan firmaların örnek aldığı bir firma olmaktan gurur duymaktadır.

Firmamızın müşteri hizmetleri numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Karşılıklı güven esasına dayalı, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten gurur duyarız. Sizlerin bütçesine zarar vermeyecek şekilde fiyatlandırılan tüm hizmetlerimizle iddiamızı kanıtlamaktayız. Lihkab çalışmalarında bir dünya markasıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR