• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Kerebiççi Hayri Usta

Adres :

Mesudiye Mahallesi 5117 Sokak Onay Apartmanı Altı 40/b (eski Detaş Yanı) Mersin/akdeniz Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Pınar Tosunoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

pinar197723@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 494 70 69

Whatsapp 2:

0 (554) 494 70 69

Kerebiç tatlısı Mersin’ e özgü bir tatlı olup, irmik, Antep fıstığı ve cevizle yapılan bir tatlıdır. Şehrimize özgü bu tatlı Ramazan ayında daha çok tüketilir ve beyaz bir köpükle de servis edilir. Bu beyaz köpük Çöven kökü isimli bitkinin bir gün bekletilmesinin ardından sürekli kaynatılmasıyla ortaya çıkan yeşil renkli suyun çırpılmasıyla olur. Sonrasında ayrı bir yerde şekerle çırpılarak kerebicin üzerine dökülmeye hazır hale gelir.

Görünüşüyle oldukça cazip olan bu tatlı damak zevkinize de bir o kadar uygundur. Karşı konulamaz tadının yanında kalp sağlığı açısından da faydalıdır. Bu yüzden yerken mutlu olacağınız, beyaz sosun, irmik ve fıstıklarla bir arada olması ve buna eklenmiş cevizin tadına vararak oldukça büyülü bir tatlı tüketmiş olacaksınız.

Mersin pasta pastane sektöründe hünerli ellerden çıkan bu tatlıyı yiyebileceğiniz tek adres Mersin Kerebiççi Hayri Usta’dır. İşini profesyonel olarak yapan bizler; sizlere güvenilir, temiz ve lezzetli bir tatlı sunmak için gayret göstermekteyiz. Kerebiç tatlısının en güzel yapılanını ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyor, talepleriniz, istekleriniz ön planda tutuyoruz. Bu istek ve talepler doğrultusunda hazırlanan ürünlerimizin kalitesi sizler için vazgeçilmez olmaya adaydır.

1961 yılından günümüze bu unutulmaz tadı sizlere kaliteyle beraber sunan firmamızın başka hiçbir yerde şubesi yoktur. Kerebiç’in unutulmaz tadı için sizleri de Mersin Kerebiççi Hayri Usta’ya bekliyor, sizinle bu muhteşem tadı paylaşmak istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR