• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Life Perde

Adres :

Akdeniz Mah. Serinler Cad. No: 55/c Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oktay Uluğ - Ümit Eryılmaz

E-Posta Adresi :

by.perdeci33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 265 06 05

Whatsapp 2:

0 (532) 366 66 32

Mersin Life Perde ürünleri birmilyonnokta.com üzerinde tanıtılmaktadır. Perde, yıllardır kullanımda olan en önemli ev eşyalarından biridir. Evin penceresinde kullanılan perdeler sayesinde hem evin gizliliği sağlanır hem de evin dekorasyonu tamamlanır. Ev ve işyerlerinde önemli bir yere sahip olan perdeler her geçen gün yenilenmektedir. Perde tasarımında farklılıklar yapılmaktadır. Ev ve işyeri sahipleri de bu farklı tasarımlar arasından dilediği perde modelini tercih edebilir.

Perdeler farklı tasarımlara sahip olduğu gibi farklı kumaşlarla da üretilmektedir. Kullanım alanına ve kullanım amacına uygun olması için perde tasarımında Mersin Life Perde olarak Mersin hizmet alanında geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Farklı kalitelerde, farklı model ve renk seçeneğiyle perde seçeneklerini müşteriye sunmaktayız. Hazır ölçülerde perdelerle birlikte istenilen ölçülerde perde dikimi yapılmaktadır. İhtiyacınıza ve isteğinize uygun perde modelini firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Perde tasarımında yenilikler yapılmaya devam ediyor. Modern ve şık perdelerle birlikte desenli, hareketli ve daha sade perdeler de kullanılmaya devam ediyor. Sizler de kullanım alanınız için uygun perde modelini firmamızdan temin edebilirsiniz. Müşteri odaklı çalışmaların gerçekleştirildiği firmamızda uygun ve doğru fiyat aralığında perde satışı yapılmaktadır.

İstediğiniz ölçülerde perde siparişini kolaylıkla oluşturabilir, kısa sürede perdeyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Alanında tecrübeli ekibimizle birlikte değerli müşterilerimiz için farklı tasarımlarda perde üretimi ve satışı yapmaya devam edeceğiz. Sizler de ihtiyacınız olan perdeyi güvenle firmamızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı, şık ve modern perdelerin adresi Mersin Life Perde ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR