• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Ogansia 1001 Satış Noktası

Adres :

Nursatiye Mahallesi Kuvai Milliye Caddesi Ahmet Türk İşhanı No: 128/b Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çağla Evgin - Fikret Tekin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

cagla_evgin@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 289 21 52

Whatsapp 2:

0 (532) 591 63 44

Mersin ilinde ogansia ürünlerinin satışını yapan üyeliklerini kabul eden ver kazanç imkânları sunan firma olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin dünya çapında bilinirliği ve sağlığınızı korumakla yükümlü hisseden bir köklü firmanın Mersin ilimizde temsilciliğini yapmaktayız.

Ürünlerimizin doğallığı ve kazanç modeli yüksek kar marjı olan markamızın değerini arttırmak ve sizleri de bu hizmetten yararlanmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Büyük bir titizlikle ürünlerimizin denetimleri yapılmakta, uyguluk ve kalite standart belgeleriyle kanıtlanmaktadır. Sürekli güncellenen ve yenilenen markamızın ürünlerini sizlere tanıtmak ve gerekli bilgileri sizlere en yalın halleriyle anlatmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Bayi olarak bulundurmuş olduğumuz ürün yelpazemizi genişletmekte ve en kolay ulaşım yolunu sunmaktayız. Memnun müşteri ağıyla büyümekte, kalite ve kazanç anlamında yükselişe doğru hızla ivme kazanmaktayız. Müşterilerimize, bizim aracılığımızla da kazanç kapısı sağlamakta ve her müşterimizi ortağımız olarak görmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize de yeni kariyer fırsatı sunmaktayız. Sermayesiz, sorunsuz kazanç kapısı içinde bize başvurabilirsiniz.

Ogansia ürünlerinin hatırı sayılır popülaritesi, sunmuş olduğu fırsat ve imkânları yine bizim aracılığımızla öğrenebilir sizlerde kendi işinizi kurabilirsiniz. Networking’ den fazlasını sunan markamızın tanıtımını yapmak ve sizlerin de bizlere katılımınızı sağlamak en öncelikli görevimizdir. Uzman personel desteğiyle ürünlerimizin detaylı bilgilendirmeleri yapılıp, isteğe uygun bir şekilde ürün seçimi yapılmakta bu doğrultuda müşterimiz yönlendirilmektedir. Hem ürün satışı, hem kariyer imkânı için dizleri bayimize beklemekteyiz.


www.ogansiasatisnoktasi.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR