• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Grup Sigorta & Sigorta Shop

Adres :

Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. No: 79/a Polatlı / Ankara Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sultan Konuk Avcı

E-Posta Adresi :

mertgrup.sultan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 090 92 46

Whatsapp 2:

0 (546) 426 10 82

Gelecek yıllara güvenle ve kendinizden emin bir şekilde bakmak istiyorsanız Mert Grup Sigorta & Sigorta Shop ailesi olarak sizlerleyiz. Ankara sigorta finans sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli vatandaşlarımızın gelecek yıllarını güvence altına alıyoruz. Sigorta yaptırmak istediğiniz zaman öncelikle iyi bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü her sigorta firması aynı fiyatlarla ya da doğru fiyatlarla hizmet vermemektedir. Piyasada yapacağınız araştırma ve değerlendirme sonrasında sizin için uygun firmayı tercih edebilirsiniz. Biz, yıllar önce aldığımız eğitimleri başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Yıllardır bu sektörde hizmet vererek bilgi ve birikimlerimizi geliştirdik. Bugün en doğru fiyatlarla sizlere sigorta hizmeti vermekteyiz.

Alanında profesyonel kadromuz her zaman vatandaşa yönelik çalışmalar yapmaktadır. Değerli vatandaşlarımızın haklarınızı göz önünde bulundurarak çıktığımız bu yolda tüm çalışmalarımızı özenle ve dikkatle yapmaktayız. Gelecek yılların sizlere ne gibi sürprizlerle geleceğini bilemezsiniz. Fakat olası bir kaza, kayıp sonrasında yaşadığınız zararı en düşük seviyede atlatmak istiyorsanız mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Trafik sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, iş yeri sigortası gibi farklı sigortalar üzerine çalışmalar yapmaktayız.

Biz, hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yeniliklerden ve değişimlerden anında haberdar oluyoruz. Değerli vatandaşlarımıza her zaman doğru, güvenilir ve güncel fiyatlarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini severek ve özenle yapan, yeniliğe ve değişime açık kadromuzla birlikte ofisimizde hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR