• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Halı Yıkama Kulu

Adres :

Alparslan Mahallesi Ankara Caddesi No; 2251/a Kulu/konya Konya » Kulu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Toğar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 586 50 41

Whatsapp 2:

0 (546) 252 75 75

Halılarınız birçok kiri ve bakteriyi içlerinde bulundurur. Onları temizlemek için yaptığınız silme işlemleri bu kir ve bakterileri daha derinlere iter ve oluşan nemli yüzey daha fazla bakterinin üremesi için zemin hazırlar. Halılarınızı yıkamak için ise çok fazla su israf etmeniz gerekir, almanız gereken yıkama deterjanları ise maddi külfet oluşturur. Halı yıkamalarınızı uygun yer bulup bireysel gerçekleştirmeniz halinde de nitelikli sonuçlar alamazsınız. Halı yıkama konusunda profesyonel bir firmadan yardım almanız durumunda maddi ve zaman açısından tasarruf sağlar, gereksiz efor sarf etmekten kurtulursunuz.

Firmamız hizmet bünyesinde yorgan yıkama işlemlerini de barındırmaktadır. Yorganlar uyku konforunuzu etkiler ve yüzünüze çok yakın tuttuğunuz yorganlar içlerinde toz, bakteri vb. bulundurmaları halinde sağlığınızı tehlikeye atabilir. Sağlığınızı korumak, uyku konforunuzu arttırmak için firmamızda yorganlarınızı güven ile yıkatabilirisiniz.

Firmamız sizlere koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. Koltuklarınızda bulunan kir ve toz tabakalarınızı gidermek için yaptığınız temizlik işlemleri onları daha iç tabakalara iter. Firmamız personelinin adreslerinizde gerçekleştirdiği koltuk yıkama işlemlerinde ise kir ve toz tabakaları koltuklarınız üzerinden vakumlanarak arındırılır. Sizler de nitelikli, detaylı; halı, yorgan, koltuk temizliği almak için firmamız ile irtibata geçin.

konya kulu halı yıkama firmaları,konya kulu halı yıkama işlemleri,konya kulu halı yıkama merkezi,konya kulu koltuk yıkama firmaları,konya kulu koltuk yıkama işlemleri,konya kulu koltuk yıkama hizmeti,konya kulu yatak yıkama firmaları,konya kulu yatak yıkama işlemleri,konya kulu oturma grubu yıkama firmaları,konya kulu battaniye yıkama işlemleri,konya kulu stor perde yıkama firmaları,konya kulu stor perde yıkama işlemleri,kulu halı yıkama firmaları,kulu halı yıkama işlemleri,kulu halı yıkama merkezi,kulu koltuk yıkama firmaları,kulu koltuk yıkama işlemleri,kulu koltuk yıkama hizmeti,kulu yatak yıkama firmaları,kulu yatak yıkama işlemleri,kulu oturma grubu yıkama firmaları,kulu battaniye yıkama işlemleri,kulu stor perde yıkama firmaları,kulu stor perde yıkama işlemleri,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR