• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Konaklama

Adres :

Güneykent Mah. 102217 Nolu Sokak Suna Apt No: 17 Şahinbey/gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mertkonaklama@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (552) 321 74 53

Whatsapp 2:

0 (532) 738 53 32

Whatsapp 3:

0 (552) 321 74 53

Whatsapp 4:

0 (532) 738 53 32

Hangi şehirde olursanız olun ve ne kadar süreyle kalacak olursanız olun, konaklama temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Konaklama işlemini gerçekleştirmek için pansiyon, otel veya kiralık ev gibi birçok farklı imkan değerlendirilebilir. Ancak çoğu zaman kiralık evleri değerlendirmek, günlük ya da haftalık gibi kiralamalar sağlamak daha avantajlı görülmektedir. Bu nedenle Gaziantep Şahinbey ilçesinde sağladığımız günlük kiralık daire fırsatları ile birçok daire üzerinde hizmet veriyoruz. Bu konuda Mert Konaklama firması olarak sizlere yüksek kalite standartları ile hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Mert Konaklama firması olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde 1+1 veya 2+1 gibi standart daireler sunuyoruz. Sağladığımız dairelerin tümünde sıcak su, buzdolabı, çamaşır makinesi, mobilya, internet ve ocak gibi imkanlar yer almaktadır. Başarılı bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştirmek için sağladığımız her evde temel ihtiyaçları karşılayacak her sistemi özenli bir şekilde kuruyoruz. Bu sayede ister günlük ister haftalık olarak ev kiralama işlemi gerçekleştirdiğinizde, eksiksiz bir kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaya çok yüksek bir özen göstermiş olduğu için tamamen müşteri odaklı bir kurulum ile çalışmaktadır. Belirli inisiyatiflerin alınması sayesinde konaklama hizmetlerini sağlamak açısından Gaziantep hizmet sektörü içerisindeki en nitelikli işletmeyi sağlıyoruz. Bu sayede uygun fiyatlı pansiyon hizmetlerini ve konaklama hizmetlerini istediğiniz süre bazında kolayca alabilirsiniz. Sadece bir telefon ile konaklama rezervasyonu sağlayabilir ve kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR