• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mert Zeybek Erkek Kuaförü

Adres :

Akarca Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 287/a Günlükbaşı Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Zeybek

E-Posta Adresi :

baki_mert_@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 808 30 35

Her kadın gibi erkekler de kendilerine bakmak, iyi görünmek ve kendi özgüvenini tazelemek ister. Bu sebeple de kadınlar için olduğu kadar erekler için de kuaför seçimi çok önem taşımaktadır. İşini iyi ve kaliteli yapan kuaförün yaptığı küçük dokunuşlar ile kendini adeta yenilenmiş gibi hissetmektedir.

Bizler de sizlere, işini titizlik ile yapan ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan işletmemiz olan Mert Zeybek Erkek Kuaföre olarak Muğla kuaför sektörü içerisinde yerimizi aldık. Deneyimli, işinde uzman, işini severek ve titizlik ile yapan ekibimiz ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.

Sürekli dinamik tuttuğumuz çalışma ekibimiz ile kuaför ve erkek bakım konularını yakından takip ediyor ve her türlü yeniliği salonumuzda en kısa sürede faaliyete geçirebilmek için gerekli olan tüm eğitimleri ve imkânı sunmaya çalışıyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen salonumuzda sizlerin sağlığı için her zaman en temiz ortamı hazırlamaya özen gösteriyor ve tüm malzemelerimizi steril halinde sizlere hizmet sunabilmek için bekletiyoruz.

Sizleri arzu ettiğiniz bakıma ve güzelliğe kavuştururken bunu en sağlıklı ve temiz ortamda yapabilmek için işimizi titizlik ile yapıyoruz.

Her zaman sizlere layık olan hizmeti vermeye çalışan salonumuz, bizlere vermiş olduğunuz güven duygusu ile işimize dört elle sarılarak yapıyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile kendini yenilenmiş gibi hissetmek isteyen tüm müşterilerimizi salonumuzda layığı ile ağırlamak için bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR